fbpx

TERVIKLIKU LAHENDUSE PAKKUJA

ÜLE 20 AASTA KOGEMUST KALASTUSTARVETE TOOTMISES

Feeder Concept on feederpüügiks vajaliku varustuse tootja, meil on rohkem kui 20 aastat kogemust pidevas tootearenduses ja testimises. Kalastustarvete valik koosneb rohkem kui 500 kõrgekvaliteedilisest tootest. Meie tooted on loodud professionaalide poolt, kaasates elukutselisi kalastajaid. Feeder Concept toodetes oleme kasutanud kõrgekvaliteedilisi materjale ning tooted on loodud uusima disaini järgi - sellega tagame, et kalastaja saab nautida kvaliteetset ja unustamatut kalapüüki.

FEEDER CONCEPT TOOTEVALIK

Feeder Concept ridvad

Feeder Concept ridvad täidavad ka kõige nõudlikuma kalastaja vajadusi. Ridvad on tehtud kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja osadest ning on testitud professionaalsete kalastajate poolt. Meie ridvavalik on jagatud kaheks tooteseeriaks - Tournament seeria ja Distance seeria. Tournament seeria ridvad kombineerivad endas kvaliteedi, kerge kaalu ja ülimalt kõrged jõudlusomadused. Distance seeria keskendub ritvadele, mis on disainitud pikkade ja väga pikkade vahemaade jaoks, kaotamata täpsust isegi 80-100 meetri juures.

Feeder Concept rullid

Feeder Concept rullid on võimsad ning sobivad nii feeder ritvadele kui ka põhjaõnge ritvadele. Meie rulle iseloomustab kõrge tasakaalustatus, kerge pooli kaal ja konkurentsivõimeline hind. Meie kalastamise rullid paistavad silma võimsuse ja läbimõeldud detailide poolest, võimaldades parimaid tulemusi. Lisainfo saamiseks vajuta allolevale lingile!

Feeder Concept tamiilid

Feeder Concept tamiilivalik kombineerib kõrgekvaliteedilised punutud nöörid ja monofiilnöörid. Monofiilnöörid on loodud kvaliteetsetest materjalidest, mis aitavad saavutada vastupidavuse ja tugevuse, pakkudes samal ajal kõrget tundlikkust ja elastsust. Meie punutud nöörid on tehtud kõrgekvaliteedilisest 4-keermelisest PE (polüetüleen) kiust, mis pakub maksimaalset tugevust, vastupidavust ja tundlikkust.

Feeder Concept Terminal varustus

Unustamatu kalapüügi kogemuse jaoks on kombineerinud Feeder Concpet Terminal valiku kõrgkvaliteetseid söödakorve ja teised kalastustarbed. Meie kalastustarbed on tehtud kvaliteetsetest materjalidest ja osadest, mis on järgi katsetatud professionaalide poolt. Ära lepi vähimaga, vali parim! Lisainfo saamiseks vajuta allolevale lingile!

Feeder Concept riietus

Feeder Concept kalastusriietus on disainitud selleks, et tagada võimalikult mugav kalastuskogemus. Otsid trendikat riietust, mis näeb hea välja ning on samas ka funktsionaalne? Lisainfo riietuse kohta leiad allolevalt lingilt!

Feeder Concept tarvikud

Kas otsid kõrgekvaliteedilisi kalastuskotte, kuhu mahutada kogu vajalik varustus? Või oled huvitatud multifunktsionaalsetest kahvadest? Kui vastasid eelnevatele küsimustele jaatavalt, siis uuri rohkem infot Feeder Concept tarvikute kategooriast. Meil on olemas kõik vajalik, et muuta kalapüügikogemus võimalikult mugavaks!

FEEDER CONCEPT - TERVIKLIKU LAHENDUSE PAKKUJA

Feeder Concept on bränd, mis toodab kõrgekvaliteedilisi kalastustarbeid feedripüügi jaoks. Töötajad on oma ala parimad spetsialistid ning professionaalsed kalastajad. Feeder Concept esindab feederpüügi kõige populaarsemaid ja nõutumad tooteid. Kaubamärk on osa rahvusvahelisest ettevõttest Salmo!