fbpx

GAMINIO SAVYBĖS

DAUGIAU NEI 20 METŲ PATIRTIS ŽVEJYBOS ĮRANGOS PRAMONĖJE

Feeder Concept - feederio žvejybos reikmenų gamintojas. Turime daugiau nei 20 metų žvejybos produktų testavimo ir kūrimo patirties. Mūsų prekės ženklų asortimentą sudaro daugiau kaip 500 aukščiausios kokybės gaminių. Visi mūsų gaminiai buvo sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su profesionaliais žvejais ir tarptautinių varžybų nugalėtojais. Feeder Concept naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausias technologijas, kad žvejams suteiktų AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS įrankius ir užtikrintų nepamirštamą žvejybos patirtį.

ASORTIMENTAS

Meškerykočiai

Feeder Concept meškerės patenkins net išrankiausių žvejų poreikius. Šios meškerės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir komponentų, jas testavo profesionalūs žvejai.

Asortimentas suskirstytas į keturias serijas: Tournament ir Distance. Tournament serija siūlo aukštos kokybės, lengvas ir labai gerų eksploatacinių savybių meškeres. Tuo tarpu Distance serijoje daugiausia dėmesio skiriama meškerėms, skirtoms tolimam ir itin tolimam metimui, neprarandant tikslumo 80-100 metrų atstumu ir turinčioms vidutiniškai greitą akciją.

Ritės

Feeder Concept ritės tinka tiek feeder, tiek dugninei meškerei. Pagrindinės mūsų ričių savybės - kokybiškas pinto valo klojimas, geras balansas, mažas ritės svoris ir labai konkurencinga kaina. Mūsų žvejybos ritės pasižymi galingumu ir išmaniosiomis detalėmis, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Spustelėkite toliau ir sužinokite daugiau!

Valai

Feeder Concept valų asortimente derinamos aukštos kokybės pinti ir monofilamentiniai valai žvejybai. Mūsų valai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad būtų patvaresni ir tvirtesni, o jų jautrumas ir elastingumas būtų didelis. Mūsų pinti valai yra pagaminti iš aukštos kokybės 4 gijų polietileno pluošto, kuris užtikrina didžiausią tvirtumą, ilgaamžiškumą ir jautrumą.

Priedai

Feeder priedų asortimentas - tai aukštos kokybės šėryklėlės ir kiti gaminiai, užtikrinantys nepamirštamą žvejybos patirtį. Mūsų žūklės reikmenys pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų bei komponentų ir išbandyti žūklės profesionalų. Nesutikite su mažiau, kai to nereikia! Spustelėkite toliau ir sužinokite daugiau!

Apranga

Feeder Concept žūklės drabužiai sukurti taip, kad žvejyba būtų kuo patogesnė. Ieškote stilingų ir modernių žvejybinių drabužių, kurie puikiai atrodo ir yra funkcionalūs? Jei taip, būtinai spustelėkite toliau ir sužinokite daugiau.

Aksesuarai

Ieškote aukštos kokybės žvejybos krepšių, kuriuose galėtumėte laikyti savo brangius žvejybos reikmenis? O gal ieškote daugiafunkcinio graibšto? Jei taip, būtinai peržiūrėkite Feeder Concept aksesuarų kategoriją. Turime viską, ko reikia patogiai žvejybai!

FEEDER CONCEPT - GAMINIO SAVYBĖS

Feeder Concept - tai prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės žūklės produktus, skirtus žvejybai feederiu. Įmonėje dirba geriausi ekspertai ir profesionalūs žvejai. Todėl Feeder Concept siūlo tik pačius populiariausius ir paklausiausius rinkoje gaminius. Šis prekės ženklas priklauso tarptautinei "Salmo Group" grupei.