fbpx

VISS FĪDERIM

VAIRĀK KĀ 20 GADU PIEREDZE MAKŠĶERĒŠANAS INVENTĀRA RAŽOŠANĀ

Feeder Concept piedāvā visu nepieciešamo inventāru fīdermakšķerēšanai. Mums ir vairāk kā 20 gadu pieredze produktu izstrādē un testēšanā. Feeder Concept ir vairāk kā 500 augstas kvalitātes produkti. Mūsu produktus izstrādā jomas profesionāļi ciešā sadarbība ar labi zināmiem makšķerniekiem. Feeder Concept produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes materiāliem un tehnoloģijām, lai makšķerniekiem piedāvātu labāko inventāru, kas nodrošinās neaizmirstamu copes piedzīvojumu.

FEEDER CONCEPT PRODUKTI

Feeder Concept makšķeres

Feeder Concepts fīdermakšķeres apmierinās arī pašus prasīgākos copmaņus. Makšķeres ir ražotas no augstas kvalitātes izejmateriāliem un tās testējuši profesionāli makšķernieki.

Mūsu sortiments ir sadalīts divās produktu sērijās - Tournament un Distance. Tournament sēriju raksturo labākās kvalitātes materiāli, viegls svars un ļoti augsta jūtība. Savukārt Distance sērija paredzēta tāliem, ļoti tāliem metieniem, turklāt, Distance kāti ļauj mest, nezaudējot metiena precizitāti, pat 80-100 metru attālumā.

Feeder Concept spoles

Feeder Concept ir spēka spoles un derēs gan fīdermakšķerēšanas, gan gruntsmakšķerēšanas tehnikām. Mūsu spoļu galvenās iezīmes: tās lieliski klāj pīto auklu uz kasetes, labs līdzsvars, mazs spoles svars un konkurētspējīga cena. Mūsu spoles izceļas ar jaudu un pārdomātām detaļām, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus. Noklikšķini zemāk, lai uzzinātu vairāk!

Feeder Concept auklas

Feeder Concept klāsts piedāvā augstas kvalitātes pītās un monofīlās auklas makšķerēšanai. Mūsu monofīlās auklas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas sniedz paaugstinātu izturību, vienlaikus nodrošinot augstu jutību un elastību. Pītās auklas ir izgatavotas no augstas kvalitātes četru dzīslu PE šķiedras, kas nodrošina maksimālu izturību un jutīgumu.

Feeder Concept piederumi

Mūsu piederumu sortimentā ir apvienoti augstas kvalitātes barotavas un citi makšķerēšanas piederumi, lai nodrošinātu neaizmirstamu makšķerēšanas piedzīvojumu. Piederumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tos ir testējuši makšķerēšanas jomas profesionāļi. Nevajag samierināties ar to kas ir, jo tu vari saņemt vairāk! Noklikšķini zemāk, lai uzzinātu vairāk!

Feeder Concept apģērbs

Feeder Concept apģērbs ir izstrādāts, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku makšķerēšanas pieredzi. Vai meklējat modernu makšķerēšanas apģērbu, kas izskatās lieliski un ir funkcionāls? Ja tā, tad noteikti noklikšķiniet zemāk, lai uzzinātu vairāk.

Feeder Concept aksesuāri

Vai meklējat augstas kvalitātes makšķerēšanas somas, kurās uzglabāt savus īpašos makšķerēšanas piederumus? Varbūt jūs meklējat daudzfunkcionālus uztveramos tīkliņus? Ja tā, tad noteikti apskatiet Feeder Concept aksesuāru piedāvajumu. Mums ir viss nepieciešamais ērtai makšķerēšanai!

FEEDER CONCEPT - VISS FĪDERIM

Feeder Concept ir zīmols, kurš ražo augstas kvalitātes produktus fīdermakšķerēšanai. Feeder Concept komanda sastāv no savas jomas speciālistiem un profesionāliem makšķerniekiem. Pateicoties tam Feeder Concept nodrošina makšķerniekus ar pieprasītākajiem un populārākajiem fīdermakšķerēšnas produktiem tirgū. Zīmols Feeder Concept ir daļa no starptaustiskās kompānijas Salmo Group.